«Майданчик для дітей молодшої групи у Плющівському дитячому садку» Брав участь

Доданий
20.03.2020
Номер
2
Освіта

Одна з необхідних умов правильного розвитку дитини - постійна фізична активність. Ігровий майданчик дозволить зробити ігри малечі корисними і активними, правильно організувати прогулянки.
Даний проект передбачає облаштування окремого ігрового майданчика для дітей молодшого дошкільного віку .

Автор проєкту
Любов
Любов Кодак
Бюджет
69 609 грн
Розрахунок бюджету
Район
с.Плющівка, С.Плющівка, село Плющівка, Плющівка, ПЛЮЩІВКА
Адреса
Баштанський район, Плющівка

Опис

Мета проекту

Проект спрямований на те, щоб через створення безпечних і комфортних умов підвищити якість дошкільної освіти та забезпечити цікаве, корисне, дозвілля дітей на прогулянці.

Опис проблеми проекту

В Плющівському ЗДО №13 «Пролісок» функціонує 2 різновікові групи, які відвідує 40 дітей. Перебування дітей двох груп одочасно на одному ігровому майданчику створює суттєві незручності у проведенні фізкультурних та спортивно-ігрових заходів. Це не дає дітям змогу активно розвивавится і цікаво

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми

Облаштування групового майданчика дасть можливість організувати ігрову, фізкультурно-оздоровчу діяльність згідно вікових особливостей дітей.

Для кого цей проект

Реалізація цього проекту необхідна для дітей Плющівської громади (90) та їх батьків, вихователів та інших працівників закладу.

План заходів з реалізації проекту

Встановлення ігрового обладнання Презентація в ЗМІ та фото-звіт про результат роботи;

Результати проекту (економічні, соціальні)

Створення умов для цікавого, корисного дозвілля дітей на прогулянці, задоволення їх рухових та пізнавальних потреб; збільшення спільних заходів дітей та батьків; забезпечення належного, безпечного перебування дошкільників на свіжому повітрі.

Фотографії

Експертна оцінка