Правила участі

ПРАВИЛА УЧАСТІ

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ПРОЄКТ?

Дієздатні громадяни України (іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України), яким на момент подання проєктів виповнилось 16 років, що зареєстровані та проживають на території Баштанської міської ради (або мають довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують їх проживання на території громади).

ЯК ПОДАТИ ПРОЄКТ?
Проєкт можна подати на електронній платформі за посиланням:  https://bashtanka.pb.org.ua/projects/create. 

ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО?

Спочатку необхідно визначитись з ідеєю. Потім зробити короткий її опис за формою, що можна знайти у рубриці «ДОПОМОГА», зібрати 20 підписів жителів громади, які підтримують Ваш проект та скласти бюджет проекту. Якщо Ваш проект передбачає придбання чогось, тоді необхідно вивчити ринок цін та прикріпити додатком до Вашого проекту підтвердження* актуальності, тієї ціни, що Ви вказали у Бюджеті  проєкту. Якщо проєкт передбачає виконання робіт, тоді необхідно створити розрахунок вартості цих робіт. Вартість типових робіт можна знайти у рубриці «НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА».  

Після того, як зібрані Вами матеріали будуть готові, Ви можете завантажувати Вашу заявку.

 

ТИПИ ПРОЄКТІВ.

У 2020 році електронна система по завершенню голосування буде формувати три рейтинги за проектами: «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА», «КУЛЬТУРА», «ОСВІТА». У міському бюджеті по кожному типу проекту передбачені такі суми: 350000грн на фінансування «ГРОМАДСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ» та по 210000грн. на «КУЛЬТУРУ» та «ОСВІТУ». Загальна вартість 1 проєкту, що подає автор, не повинна перевищувати 70000 грн. незалежно від типу проєкту.

 

НАВІЩО ПРОЄКТИ ПЕРЕВІРЯЄ КОМІСІЯ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ?

Комісія перевіряє Ваші заявки на відповідність найменування та змісту проєкту нормам законодавства та суспільній моралі; повноту заповнення усіх обов’язкових полів проєкту; відповідність підписів підтримки проєкту установленим вимогам та відповідність цензурі. Комісія не ставить жодних оцінок, які могли б вплинути на рейтинг проєкту. Але має право відхилення проєкту у разі його невідповідності Положенню.

 

Якщо у Вас залишились питання, задайте їх за телефоном: 2-72-52.

 

*комерційна пропозиція від постачальника товару