Українські національні костюми для розвитку обдарованих дітей Брав участь

Доданий
18.03.2020
Номер
1
Освіта

Реалізація проекту спрямована на придбання українських національних костюмів для вихованців та педагогів. За останні роки дитячі костюми, які є у наявності, зносились, втратили естетичний вигляд. Костюми для педагогів відсутні взагалі. Забезпечення закладу даними костюмами дозволить дітям долучатись до багатства культурної спадщини нашого народу, радуючи громаду талантами і естетичним виглядом.

Автор проєкту
Альона
Альона Кравчук
Бюджет
69 808 грн
Розрахунок бюджету
Район
м.Баштанка, М.Баштанка, місто Баштанка, Баштанка, БАШТАНКА
Адреса
вул. Героїв Небесної Сотні (Баштанської Республіки), 11, Баштанка

Опис

Мета проекту

Для вирішення існуючої проблеми бракує українських національних костюмів. Пропонується придбати 11 пар костюмів для хлопчиків та дівчаток, а також вісім українських костюмів для педагогів. для педагогів

Опис проблеми проекту

У вихованні свідомого покоління невід ємною складовою є збереження народної культури, духовних цінностей, створених народом. Придбання костюмів дозволить вихованцям доторкнутись до багатства культурної спадщини нашого народу.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми

Для вирішення існуючої проблеми бракує костюмів. Пропонується придбати 11 пар українських національних костюмів для дівчаток та хлопчиків, а також вісім українських костюмів для дорослих.

Для кого цей проект

Цей проект необхідний всім учасникам освітнього процесу, адже матимемо змогу через мистецтво долучати вихованців до музичної скарбниці народу, розкривати таланти обдарованих дітей.

План заходів з реалізації проекту

1.Придбання 11 пар українських національних костюмів для дівчаток та хлопчиків, та восьми українських костюмів для педагогів. 2. Організація заходів за участі всіх учасників освітнього поцесу закладу з використанням придбаних костюмів.

Результати проекту (економічні, соціальні)

Економічні: збагачення матеріальної бази закладу, економія бюджетних коштів. Соціальні: -ріст рейтингу місцевого самоврядування, підняття імджу закладу.